Flag icon for 'en' languageFlag icon for 'fr' languageFlag icon for 'de' languageFlag icon for 'it' languageFlag icon for 'ru' languageFlag icon for 'ar' languageFlag icon for 'es' languageFlag icon for 'tr' language

HAVA DURUMU

Istanbul
İstanbul Hava Sicakligi
Ankara
Click for Ankara, Türkiye Forecast

ETİKET BULUTU

169.png

cc.PNG

turkey.jpg

d2-yetki-belgesi.jpg

You are here | BuradasanızBursa

Bursa


Tuğcu Hotel

Kısa süre önce tasarım aşamasından gerçeğe dönüştürülen otelimiz, ’’business’’ konseptinde tasarlanmış ve hizmetinize sunulmuştur .Kültürü,ticareti ve tarihi ile Türkiye’nin çok önemli bir şehri olan Bursa’nın merkezinde misafirlerini ağırlayan ve onlara pek çok kolaylık sağlayan otelimizde hem konforla konaklayacak,hem de işlerinize yardımcı teknolojik imkanlardan yararlanacaksınız.

Burçman Hotel

Burçman otelin her alandaki üst düzey hizmetleri arasında Tepe Salon da verilen özel davetler ve kaliteli akşam yemkleri yer almaktadır.

Hotel Anatolia

Hotel Anatolia, Bursa'da yer alır ve Çekirge kaplıcasına araçla 3 dakikalık mesafededir. Otelde bir fitness merkezi ve bir Türk hamamının yanı sıra klimalı ve ücretsiz Wi-Fi içeren odalar mevcuttur.

Holiday İnn Bursa

Holiday Inn Bursa, .20 Temmuz 2000 tarihinde, Bursa Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü içerisinde 20.000m2 açık,10.000 m2 çim, 5.000 kapalı alan üzerinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Çalışma Tarzımız;

Grand Yazıcı

Büyüleyici geleneklerin ve Türk misafirperverliğinin üst düzey konforla buluştuğu cennetten bir köşeye davetlisiniz.

Ağaoğlu My Resort

Ağaoğlu Uludağ My Resort Otel’in yenilenmiş odalarında merkezi ısıtma, halı, minibar, elektronik emanet kasası, kablosuz internet servisi, LCD televizyon, duş kabini, çalışma masası, saç kurutma, telefon, suitlerde jakuzili küvet, anahtar kartı gibi nitelikli özellikler standart olarak bulunuyor.

Baia Otel

Baia Bursa Hotel; üstün hizmet anlayışı ve yüksek oda standartları ile kaliteli bir şehir otelinden beklenecek her şeyi misafirlerine sunmaktadır. Baia Otelleri Sönmez Holding'in bir kuruluşu olup, Baia Bodrum, Monte Baia Uludağ, Baia Lara ve en son açılan Baia Bursa ile misafirlerinin tüm konaklama ihtiyaçlarına cevap verebilen, markalaşmış zincir otel grubudur.

Büyük Yıldız Otel

Uludağ eteklerinde bütün Bursa Ovasına hakim bir konumda bulunan otelimiz kuruluş tarihinden itibaren müşteri odaklı hizmet anlayışı ile konuklarına evlerindeki rahat ve huzuru yaşatmayı amaçlamıştır.

Türkiye’nin en büyük kayak merkezi Uludağ’a 25 km , Marmara Denizi'ne 20 km , Yenişehir Havaalanına 70 km uzaklıkta bulunan tesisimiz konaklama haricinde restaurantları , barları, toplantı salonları ve catering service ile hizmetinizdedir.

Kırcı Otel

Yıllardır Bursa'da konuklarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan otelimiz, sizi geldiğiniz ilk andan itibaren geleneksel konukseverliği ile misafir etmektedir.
Attığınız her adımda Kırcı Hotel kalitesini hissedeceksiniz ve vazgeçemeyeceksiniz...

Çelik Palas

1900 yıllarının en iyi mimarı Guilio Mongeri, Çelik Palas’a başlamadan önce en muhteşem panoramanın yerini tespit etmek için aylarca Bursa’da yaşamış ve oteller kralı cesar Ritz’in sloganı esas alınarak bir otel için en önemli kararın lokasyon olduğu gerçeğiyle 360 derecelik panoramaya sahip bugünkü ÇELİK PALAS’ın yeri belirlenmiştir. Çelik Palas’ın lokasyonu Türkiye’deki en iyi konumlardan biridir. Mimar Mongeri’nin kitapları bugün halen Avrupa üniversitelerinde okutulmaktadır. Bilinmelidir ki Mustafa Kemal Atatürk için başka mimarlarla çalışması düşünülemezdi.